Thor Marine S.A.

shipping supplies

ship repair

lashing

ship supply
ebulten E-Bülten

Gemi Lashing

Gemi lashing, gemide taşınan ürünlerin gemiye sabitlenmesi ve sallantıdan etkilenmeyecek bir hal alması anlamına gelmektedir. Lashing hizmeti sırasında kullanılan malzemeler aşırı kaliteli olmalı ve firmaları kesinlikle yarı yolda bırakmamalıdır. Bir halatın çözülmesi, firmanın ciddi sıkıntılar ile mücadele etmesine neden olabilir. Bu anlamda güvenilir bir firma tercihi yapmak çok önemlidir. Ayrıca ürünlerin sabit durması için gerekirse shrink paketleme, alüminyum folyo ambalaj, kasalama veya sandıklama gibi hizmetlere de ihtiyaç duyulabilir.Ürünler kopmaz halatlar ile sabitlenmiş olmalıdır. Kalitesiz malzemeler ürünlerin zarar görmesine neden olarak, firmaların karşılıklı zarar görmesine sebebiyet verebilir. Özellikle gönderici firma hem güven kaybedecek, hem de ciddi miktarda maddi hasara uğrayacaktır.
Eğitimli, uzman ve tecrübeli personel kadrosundan yararlanmakta fayda olacaktır. Bu sayede hem ürünler gemilere tüm hesapları yapılarak yerleştirilecek, hem de yolculuk esnasında herhangi bir sıkıntı yaşanmayacaktır.
Bir halata alabileceğinden fazla ürünün yerleştirilmemesi gerekmektedir. Halat çok gergin olmamalı, kopma ihtimaline kesinlikle yer verilmemelidir.
Firmamız en uygun fiyat garantisini sunmakta ve hizmetten faydalanılmasına yardımcı olmaktadır.

SOSYAL MEDYA

ayrac

İLETİŞİM

 • Telefon
  : +90 212 438 0039
 • Faks
  : +90 212 355 3746
 • Aoh
  : +90 532 710 8003
 • E-Posta
  : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Thor International Ship Supply, Port Services & Foreign Trade Inc. | © 2016, All rights reserved