Thor Marine S.A.

shipping supplies

ship repair

lashing

ship supply
ebulten E-Bülten

Un Velding

Un Velding hizmeti lashing hizmeti verilmiş olan bir gemiden ya da konteynerden, ürünlerin çıkarılması işlemidir. Yani lashing hizmeti sırasında sabitlenen ürünler, un velding hizmetiyle araçtan çıkarılır. Basit gibi görünen ancak uzman kişiler tarafından yapılmadığı takdirde insanları zor durumlara sokabilen bir hizmet olduğu unutulmamalıdır. Sabitleme sırasında kullanılan malzemelerin iyi tanınması ve doğru sıralama ile araçtan çıkarılması gerekmektedir. Aksi takdirde un velding hizmeti sırasında ürünlerin düşmesi, kayması ve zarar görmesi gibi durumlar meydana gelebilir.
Un Velding hizmeti transferli taşımacılıkta daha büyük önem kazanmaktadır. Gemi değişikliği yapılacağında, ürünlerin un velding ile gemiden alınması ve daha sonra lashing ile diğer gemiye tekrar sabitlenmesi gerekmektedir. Taşımanın son anında tekrar un velding hizmetine ihtiyaç duyulacaktır.
Dolayısıyla özellikle transferli taşımacılık söz konusu olduğunda firmamız, hem lashing hem de un velding hizmeti vererek firmaların zor durumda kalmasını engellemektedir.
Kaliteli malzemeler kullanmakta ve ürünlerin lashing hizmeti sırasında zarar görmesini engellemektedir.
Un velding hizmetini eğitimli, tecrübeli ve uzman personel kadromuz aracılığıyla sağlamaktadır. Dolayısıyla ürünlerin un velding hizmeti sırasında zarar görme olasılıkları oldukça düşük olmaktadır.
Müşteri memnuniyetine önem vermektedir, referanslarımız oldukça kuvvetlidir ve olumsuz herhangi bir geri dönüşümüz yoktur. Firmalar referanslarımız aracılığıyla firmamız hakkında bilgi sahibi olabilir ve soru işaretlerinin ortadan kalkmasını sağlayabilir.
Firmamız en uygun fiyat garantisini sunmakta ve hizmetten faydalanılmasına yardımcı olmaktadır.

SOSYAL MEDYA

ayrac

İLETİŞİM

 • Telefon
  : +90 212 438 0039
 • Faks
  : +90 212 355 3746
 • Aoh
  : +90 532 710 8003
 • E-Posta
  : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Thor International Ship Supply, Port Services & Foreign Trade Inc. | © 2016, All rights reserved