Thor Marine S.A.

shipping supplies

ship repair

lashing

ship supply
ebulten E-Bülten

Shrink Wrap Paketleme Ambalaj

Shrink Paketleme Ambalaj hizmeti, ürünlerin herhangi bir zarar görmeden karşı tarafa geçebilmesi açısından önemlidir. Ürünlerin yolda zarar görmesi, firmaların karşılıklı olarak güven kaybına ve zarar görmesine sebebiyet verecektir. Özellikle gönderici firma çok zor durumda kalacak ve diğer firmalar ile ilişkilerinde zedelenmeler olacaktır. Kişilerin bu tarz hizmetleri ihmal etmemeleri, tüm önlemleri aldıktan sonra yolculuk planlamaları gerekmektedir.
Shrink Paketleme Ambalaj, ürünlerin olumsuz hava şartlarından etkilenmeyecek ve hareket kapasitesini minimuma indirecek şekilde paketlenmesi hizmetidir. Bu hizmet sayesinde ürünler su geçirmez bir hal almaktadır. Ayrıca güneş ışınlarından da etkilenmemektedir. Pek çok ürün güneşin zararlı ışınları dolayısıyla güneş lekesi olmaktadır. Bunun yanı sıra bazı ürünler de suya maruz kalmaları dolayısıyla zarar görmektedir. Shrink Paketleme hizmeti bu anlamda kesinlikle alınması gereken hizmetler arasındadır, aksi takdirde ürünlerin zarar görmesi engellenemeyecek ve maddi kayıp elde edilecektir.Ürünler olumsuz hava şartlarından etkilenmeyecek, karşı tarafa olabilecek en sorunsuz haliyle ulaşacaklardır.
Ürünlerin hareket etme kapasitesi azalacak, buna bağlı olarak birbirine çarpma, düşme ya da kaymaya bağlı problemler oluşmayacaktır. Ürünlerin sallantı gibi durumlarda düşmesi, büyük hasar almasına neden olarak ürünü kullanılmaz hale dahi getirebilir. Bu yüzden bu konuya ekstra önem gösterilmelidir.Shrink Paketleme Ambalaj fiyatları, ürünlerin yoğunluğuna, aracın genişliğine ve ulaşım için hangi aracın tercih edileceğine göre değişiklik göstermektedir.Firmamız, en uygun fiyat garantisini sağlamakta ve paket hizmetleri ile kişilere avantajlı teklifler sunmaktadır.
Firmamız en uygun fiyat garantisini sunmakta ve hizmetten faydalanılmasına yardımcı olmaktadır.

SOSYAL MEDYA

ayrac

İLETİŞİM

 • Telefon
  : +90 212 438 0039
 • Faks
  : +90 212 355 3746
 • Aoh
  : +90 532 710 8003
 • E-Posta
  : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Thor International Ship Supply, Port Services & Foreign Trade Inc. | © 2016, All rights reserved