Thor Marine S.A.

shipping supplies

ship repair

lashing

ship supply
E-Bülten Kariyer
 • HİZMETLERİMİZ
Yük Sabitleme

KONTEYNER LASHİNG

Konteyner lashing hizmetleri temelinde yüklerin ve yük taşıyan araçların güvenliğini sağlayan bir hizmettir. Oldukça kritik olan bu işlemlerin doğru yapılmaması halinde hareket halindeki araçların ufak yalpalamalarında dahi hareket eden yükler, araçların dengelerini kaybetmelerine ve rotalarından çıkarak büyük hasar görmelerine neden olabilmektedir. Bu nedenle hayati önem taşıyan konteyner lashing hizmetleri tecrübeli ve profesyonel firmalardan temin edilmeli ve sertifikaları mutlaka sorgulanmalıdır.

Konteyner lashing hizmeti firmaların farklı şubelerine ürün göndermeleri gerektiğinde ya da başka bir firmaya ürün satışı gerçekleştiğinde ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Genellikle ülke içerisinde sağlanan bu hizmet, zaman zaman yurtdışı taşımacılık hizmetlerinde de kullanılır. Özellikle yakın ülkeler için vazgeçilmez olmaktadır.

Lashing işlemi sırasında konteynerların ulaşım aracına sağlıklı bir şekilde bağlanması kadar konteynerların içerisindeki yüklerin konteynerların içerisine sabitlenmesi de önem arz eder. Bu bağlamda konteynerların içerisinde yükleri sabitleyecek ekipmanların sağlam olması konteyner lashing standartlarında önemli yer tutan hususlardan biridir. Konteyner lashing hizmetlerinde kullanılan bu ekipmanlar; halat, sapan, demir, kalas ve ağ gibi çoğu defalarca kullanılabilen araçlardır.

SOSYAL MEDYA

İLETİŞİM

 • Telefon
  : +90 212 438 0039
 • Faks
  : +90 212 355 3746
 • Aoh
  : +90 532 710 8003
 • E-Posta
  : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Thor International Ship Supply, Port Services & Foreign Trade Inc. | © 2016, All rights reserved | Site Map